DEGUSTACE A VÍNO

Ve výrobě vína pokračujeme v rodinné tradici, která se u nás dědí po generace. Ke koci 60. let minulého století zdědili naši rodiče malý vinný sklep a ten celý přestavěli a rozšířili. V létě 2016 jsme začali s rozsáhlou rekonstrukcí veškerých prostor sklepu, která umožňuje ubytování hostů.

Naše vinice se nachází ve viníční trati Čtvrtky asi 2km severozápadně od sklepa. Veškeré práce kolem vinic vykonáváme v rámci rodiny. Práce ve vinohradu začínají v zimním období stříháním, na jaře a v létě zelenými pracemi, čištěním kmínků, vylamování letorostů, jejich zakracováním a odlisťovánim. Na podzim práce završí ruční sběr hroznů, která je pro každého vinaře odměnou za celoroční úsilí.

Naše vinice se nachází ve viníční trati Čtvrtky v Prušánkách asi 2km severozápadně od sklepa. Veškeré práce kolem vinic vykonáváme v rámci rodiny. Práce ve vinohradu začínají v zimním období stříháním, na jaře a v létě zelenými pracemi, čištěním kmínků, vylamování letorostů, jejich zakracováním a odlisťováním. Na podzim práce završí ruční sběr hroznů, která je pro každého vinaře odměnou za celoroční úsilí.

DEGUSTACE A VÍNO

Ve výrobě vína pokračujeme v rodinné tradici, která se u nás dědí po generace. Ke koci 60. let minulého století zdědili naši rodiče malý vinný sklep v ateálu vinných sklepů v Nechorách, část Prušánek, a ten celý přestavěli a rozšířili. V létě 2016 jsme začali s rozsáhlou rekonstrukcí veškerých prostor sklepu, která umožňuje ubytování hostů.

Víno vyrábíme z bílých odrůd Pálava, Sauvignon, Neuburské, Rulandské šedé a bílé, Ryzlink Rýnský, Veltlínské zelené, červenou odrůdu Cabernet Moravia a růžové víno již tradičně vyrábíme z odrůdy Zweigeltrebe. Všechna zmíněná vína si můžete vychutnat přímo u nás.

Po předchozí domluvě vám uděláme degustaci našich vín s občerstvením napřání zákazníka. Cena ochutnávky a občerstvení je individuální dle počtu osob a služeb. Je možnost zajistit stravování (nutné dohodnout předem).

KONTAKTUJTE NÁS

Telefon: 00420 737-726-532 

Prušánky 193, CZ 696 21

  • Facebook - Nechory u Esterků
  • Facebook - Nechory u Esterků